Automobilių supirkimas
October 10, 2016
Senų automobilių supirkimas
October 11, 2016

Automobilių supirkimo procesas

Dpasted-graphic-copy-copyažnas automobilio savininkas susiduria su problema svarstydamas, kur geriausia parduoti automobilį. Techniškai tvarkingus, naujesnių modelių automobilius nėra sunku parduoti, tačiau ką daryti, jei jūsų automobilis daužtas? Daugelį metų automobilių supirkimu užsiimančios įmonės ir privatūs asmenys siūlo daužtų automobilių supirkimo paslaugas. Daužtų automobilių supirkimas nėra sudėtingas procesas. Pardavėjui susisiekus su specialistu yra suderinama kaina, pirkimo sąlygos, nustatoma automobilio būklė. Dažnas supirkėjas šią paslaugą teikia visoje Lietuvoje, prieš tai aptarus transportavimo sąlygas. Priklausomai nuo automobilio techninės būklės yra susitariamas užmokestis ir atsiskaitymo sąlygos (mokama grynais arba bankiniu pavedimu). Kadangi supirkėjai yra suinteresuoti daužtų automobilių supirkimu, jie siūlo greitas, operatyvias ir daug laiko išteklių nereikalaujančias paslaugas. Rūpindamiesi esamais ir būsimais klientais, darbuotojai superka bet kokis techninės būklės, gabaritų ar pagaminimo metų automobilius.
Autosupirktukas.lt svetainėje yra siūlomos greitos ir kokybiškos paslaugos, viena jų – daužtų automobilių supirkimas. Užpildę svetainėje esančią anketą, jūsų norimą parduoti automobilį pamatys visi galimi supirkėjai, o jūs pasirinksite tokį pasiūlymą, kuris yra palankiausias kainos atžvilgiu. Supirkimo atveju dokumentai taip pat yra sutvarkomi paprastai. Pasirašius pirkimo-pardavimo sutartį, su Jumis atsiskaitoma grynaisiais pinigais. Tokiu būdu parduodant automobilį sutaupysite laiko ir jums nereikės pačiam ieškoti, kas, kur ir kokiomis sąlygomis ketina iš jūsų nupirkti automobilį. Būkite tikras, kad už automobilį bus sumokėta tiek, kiek jis yra vertas.
Nėra jokio reikalo nepasitikėti automobilių supirkėjais, nes jie – savo profesijos atstovai, kurie dažniausiai nusipirkdami daužtą automobilį jį suremontuoja ir parduoda brangesne, palankesne kaina. Jeigu automobilio techninis stovis yra itin prastas, automobilį taip pat galite parduoti, o jo tolimesnį likimą nuspręs supirkėjas. Užpildykite užklausos formą i parduokite savo automobilį.