Senų automobilių supirkimas
October 11, 2016

Automobilių supirkimas Vilniuje

awKą derėtų žinoti apie automobilio pardavimą?

Automobilių supirkimas Vilniuje – kasmet vis labiau populiarėjanti paslauga. Turbūt tai yra vienas iš greičiausių būdų kaip parduoti automobilį. Tačiau į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir ką žinoti apie automobilio pardavimą, kad gautumėte deramą pinigų sumą ir neliktumėte nusivylęs automobilio pardavimo procesu?

  • Susipažinkite su situacija rinkoje.

    Didžiausią paklausą turi praktiški automobiliai, kuriais kasdien važinėja šeimos, veža vaikus į mokyklą ir pan.

  • Gerą paklausą taip pat turi mikroautobusai ir sunkvežimiai.

    Būtent šiomis priemonėmis dauguma žmonių važinėja darbo metu ir jų dėka užsidirba pinigus, todėl jei nutarėte parduoti savąjį mikroautobusą – naujo savininko ilgai laukti neturėtumėte.

  • Kabrioletai yra populiarūs šiltųjų sezonų metu.

    Jei planuojate parduoti kabrioletą, pasirūpinkite tuo prieš prasidedant šiltajam metų laikui.

  • Antikvariniai automobiliai domina įvairius kolekcininkus, todėl turėdami įvairių asmenų kontaktus, jiems galite pateikti savo automobilio pasiūlymą.

Įvertinkite savo automobilį realia kaina, palyginkite, už kokias sumas kiti žmonės parduoda savo tos pačios markės, modelio automobilius ir nustatykite savąją. Tuomet paruoškite automobilį pardavimui jį nublizgindami, išvalę langus bei įsitikinę geru techniniu stoviu. Jeigu automobilį norite parduoti įkėlę skelbimus į internetinę erdvę, o ne automobilių supirkėjams, kuriems nėra svarbus automobilio techninis stovis, pasirūpinkite įvairių gedimų pašalinimu pats, arba, kreipkitės į profesionalius darbuotojus. Pasistenkite išplatinti skelbimus ne tik internetinėje erdvėje, bet ir atspausdintus iškabinkite, pavyzdžiui, jūsų rajono gyvenamojoje aplinkoje. Skelbime paminėkite, kad transporto priemonės kaina yra derinama ir neminėkite tam tikrų defektų, kurie gali atbaidyti pirkėjus. Na, o jeigu automobilį norite parduoti kuo greičiau – Autosupirktukas.lt yra būtent tai, ko jums reikia!