Kaip parduoti neeksplotuojamą automobilį?

awKaip parduoti neeksplotuojamą automobilį?

Jau 3 metus skaičiuoja įstatymas, reglamentuojantis, jog tris mėnesius eisme oficialiai negalintys dalyvauti automobiliai privalo būti išregistruoti. Dėl tos priežasties, jog dažnas neturi patirties pardavinėjant neeksploatuojamą automobilį, vis daugiau senų bei aplinkai kenkiančių automobilių lieka nenaudojami stovėti  daugiabučių ir asmeninių gyvenamųjų namų kiemuose. Jeigu tokios naujienos ir jums neleidžia ramiai užmigti, nes kieme turite mylėtą ir brangintą, tačiau nebetinkamą važiuoti automobilį ir nepasiryžtate savo laiko eikvoti bandant jį parduoti, yra vienas paprastas ir daug pastangų nereikalaujantis sprendimas.

Pirmas žingsnis, kurio imasi dauguma informacinių technologijų apsuptyje gyvenančių žmonių – „Googlinti” kokios rinkoje yra automobiliu supirkimo kainos. Dažniausiai pardavimo procesas prasideda automobilio fotografavimu, toliau seka skelbimų talpinimas populiariausiuose portaluose ir nuolatinis jų atnaujinimas bei mokėjimas už skelbimo iškėlimą portalų paieškos sistemose. Atlikus šiuos veiksmus, laikas eikvojamas laukiant ir atsakinėjant į potencialių pirkėjų skambučius.

Aprašytasis procesas ne visada atitinka pardavėjo lūkesčius: skelbimai neduoda rezultatų dėl prastų nuotraukų, neišsamaus aprašymo arba dėl pardavėjo, kuris viliasi už savo automobilį gauti žymiai aukštesnę nei rinkos kainą. Automobilių supirkimo ekspertai iš „AutoSupirktukas” rekomenduoja atsisakyti tradicinio automobilių padavimo proceso, kuomet ketinama parduoti net neekspoatuojamą automobilį. Įmonė „AutoSupirktukas” užsiima automobilių supirkimu ir tvirtina, jog užtenka užpildyti jų internetinėje svetainėje skelbiamą užklausos formą ir  bet kokios techninės būklės, gabaritų ar pagaminimo metų automobilis bus nupirktas. Šia paslauga yra labai paprasta naudotis žmonėms, neturintiems specifinių žinių apie automobilius. Duomenys, kuriuos reikia žinoti, tai – automobilio markė, modelis, pagaminimo metai bei tinkamų techninių reikalavimų neatitinkantys parametrai.  Automobilio pirkimo – pardavimo sutartis ir kiti būtini dokumentai taip pat yra sutvarkomi paprastai ir greitai. Iš karto po dokumentų paruošimo, sutariama dėl automobilio paėmimo, įvykdomas mokėjimas už parduotą transporto priemonę.  

Būgštaujantiems, kodėl kas nors norėtų pirkti daužtą ar itin prastos būklės automobilį, atsakymas yra paprastas: bent dalį jo prikelti naujam gyvenimui. Dauguma atvejų, automobilių supirkėjai imasi remonto arba reikalingų dalių naudojimo, pardavimo. Bet kokiu atveju, pirkėjui nereikia rūpintis, kad nebenaudojama transporto priemonė darys ekologinę žalą ar užims vietą bei trukdys kiemu besidalinantiems kaimynams.

Taigi, nebenaudojamo automobilio pardavimo procesas gali būti žymiai paprastesnis nei kada nors įsivaizdavote! Automobilio supirkimas yra greitesnis būdas už  savarankišką pardavimą, naudojant internetinių skelbimų portalus. Pasinaudoję „AutoSupirktukas”  teikiama automobilių supirkimo paslauga, transporto priemonę galima parduoti žymiai greičiau ir pelningiau.